Podróze Specjalne
Wietnam, Laos. Kambodża (program 12 dni ) cena od 3019 USD Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
laos incetive Z wieloma zabytkami Światowego Dziedzictwa UNESCO, Wietnam, Laos i Kambodża są najatrakcyjniejszym kierunkiem wypraw dla poszukujących piękna natury i tajemnic.  12-dniowa wyprawa do Wietnamu, Laosu i Kambodży to m.in.  podróż do kilku wybranych miejsc listy UNESCO.
Czytaj całość
 
Witetnam ( program 9 dni ) cena od 1399 USD Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
wiernam travelWyjątkowość Wietnamu polega na nie tak dawnym otwarciu się tego kraju na świat. Kraj otworzył swoje drzwi dla turystów dopiero w latach 90’ i dlatego pozostaje dziś jednym z najbardziej autentycznych kulturowo obszarów regionu Indochin. Region obdarowany pięknem natury ma również szczęście do zaradnych i gościnnych mieszkańców.

Czytaj całość
 
Japonia i Pekin ( program 13 dni ) cena od 2499 EUR Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
japonia Zapraszamy na fascynującą podróż po Chinach i Japonii, wyspie pełnej kontrastów. Obok ultranowoczesnych mega metropolii przepełnionych najnowszą technologią spotkamy tradycyjne wioski i budowle pełne harmonii i spokoju. Nasza podróż poprowadzi nas śladami miejsc, w których zapisała się historia Japonii.
Czytaj całość
 
Meksyk, Gwatemala, Belize - sladami Majów ( program 12 dni ) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
GwatemalaMeksyk, Gwatemal, Belize
Zaginione miasta Majów, tropikalne lasy Ameryki Srodkowej, perly architektury kolonialnej.
Czytaj całość
 
Bali - Wyspa Bogów i Demonów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
BaliIndonezja to kraj ponad trzynastu tysiecy wysp, a Bali jest jedna z najpiekniejszych wsród nich. Znana jest w swiecie ze wspanialych tropikalnych plaz, doskonalych miejsc do podziwiania podwodnego swiata rafy koralowej oraz bogactwa przyrody i kultury. Dominujaca cecha krajobrazu wyspy sa okalajace ja piaszczyste plaze, a w centrum wyniosle góry, na zboczach których przycupnely wszechobecne zielone tarasy pól ryzowych.
Czytaj całość
 
Maroko - wyprawa jeepami, plaze surferów i zabytki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Maroko to drugie obok Tunezji panstwo arabskie, które postanowilo otworzyc swój kraj, swoja kulture dla turystów. Nie panuje tu jeszcze tak duza swoboda obyczajowa jak w Tunezji, gdzie kobiety w krótkich spódniczkach nie budza juz takiego oburzenia, noszenie kwefu odchodzi w przeszlosc a sam kraj uwaza sie za bardzo liberalny. W Maroku mamy wieksza mozliwosc „dotkniecia” prawdziwej kultury arabskiej. Ludzie zyja tu jeszcze w zgodzie z dawnymi tradycjami i obyczajami. Staraja sie podtrzymywac sposób zycia swoich przodków, jednak w ich zycie coraz szybciej wkrada sie rzeczywistosc.
Czytaj całość
 
Egipt - Wyprawa 4x4 po dzikich oazach pustyni Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Unikalnosc oferowanej wyprawy 4x4 tkwi w odleglych i nieznanych miejscach, kontaktach z ludzmi pustyni wraz z ich odmienna tradycja i kultura oraz pieknem oaz i wszechobecna nieskazona przyroda. Pokazuje ona Egipt zupelnie z innej strony niz ten proponowany przez liczne biura podrózy. Podczas tej „ekspedycji” kazdy uczestnik safari poczuje piekne i okrutne oblicze natury, jednoczesnie poznajac prawdziwe zycie „Kraju Slonca”.
Czytaj całość
 
Finlandia - Skutery przez dzikie miejsca Finlandii ( 7 dni ) Safari Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Safari na skuterach przez dzikie miejsca Finlandii (program 7 dniowy) wyjazdy grupowe oraz incentive dla firm.
Oferta wazna od stycznia 2010 do marca 2010.
Juz teraz zaplanuj swój wyjazd.
Zapraszamy !
Czytaj całość
 
Finlandia - Skutery przez dzikie miejsca Finlandii ( 4 dni ) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
finlandia skuterySafari na Skuterach przez dzikie miejsca Finlandii (program 4 dniowy) wyjazdy grupowe oraz incentive dla firm.
Oferta wazna od stycznia 2010 do marca 2010.
Juz teraz zaplanuj swój wyjazd.
Zapraszamy !
Czytaj całość
 

http://sanblas.pl, SAN BLAS